Coaching personalny

Coaching personalny z HRL

Coaching personalny – rozwijamy i naprawiamy Twoją sferę osobistą, zadbamy o otwarte, silne i emocjonalnie zdrowe wnętrze,
Coaching zawodowy – wspieramy Twoje siły mentalne i skupiamy się na karierze i pracy.
Executive coaching – wspieranie w rozwoju kadry zarządzającej,

Wybierz najlepszą formę wsparcia i rozwoju:

Mentoring – doświadczony i starszy kolega (mentor) podpowie, doradzi i wesprze mentalnie w Twoich sprawach. Pomoże określić wzorzec postępowania i wyznaczy cele na przyszłość. Zaproponujemy ci prawdziwego mentora, który ma za sobą bagaż doświadczeń. Cierpliwy, wyrozumiały, mądry a zarazem wymagający i potrafiący dostrzec wady i zalety.
Terapia – praca indywidualna bądź w grupie z psychologiem. Polega na poszukiwaniu i rozwiązywaniu przyczyn i źródeł problemów. Wyznaczamy cele i podpowiadamy jak najłatwiej je osiągnąć.
Szkolenia – pomagamy w osiąganiu doskonałości zawodowej. Określamy niezbędne szkolenia.

Coaching to zmiana na lepsze.

Coaching to zdecydowanie profesjonalne narzędzie do pracy z podwładnymi. Jest to interaktywny proces szkolenia, w czasie którego wykorzystuje się metody powiązane z psychologią.
Ma on na celu wykorzystanie maksymalnych zasobów wiedzy i umiejętności, jakimi dysponują pracownicy.

Coaching pomaga nie tylko osobom pojedynczym, ale również całym firmom w zwiększeniu efektywności pracy. Pomaga także określać konkretne cele i optymalizować działania. Do jego głównych cech należy dobrowolność, skupienie na osiągnięciu pożądanego celu, pobudzenie do myślenia, czy wykluczenie dyrektywności. Opiera się przede wszystkim na bazie pytań. To naprawdę doskonały sposób na zmotywowanie oraz wykorzystanie wszystkich swoich możliwości.

Coaching pomaga także przekraczać własne bariery i lepiej poznać samego siebie.

Jeśli zatem także pragniesz skorzystać z pomocy profesjonalnego trenera, zgłoś się do nas. My wiemy doskonale jak pomóc Tobie i pracownikom Twojej firmy we wskazaniu jasnej ścieżki kariery. Wspólnie dotrzemy do celu. Dzięki nam dowiesz się więcej o własnych możliwościach i nauczyć się je efektywnie wykorzystywać.

Przełamiesz lęki i bariery, które ograniczają Twój rozwój osobisty.

U nas znajdziesz jedynie wyszkolonych i kompetentnych trenerów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie. Swoją wiedzę czerpią z wielu dziedzin nauk, m.in. z psychologii, socjologii, czy zarządzania. Prowadzimy kursy i szkolenia indywidualne, a także dla grup. Grupy takie nie mogą być zbyt liczebne, aby trening przebiegał jeszcze bardziej skutecznie. Jeśli także chcesz postawić na coaching, bo wiesz, że warto zainwestować w rozwój, to wybierz właśnie naszą firmę.

Jesteśmy do Twojej stałej dyspozycji. Nie zwlekaj, podnieś morale swojej załogi. Zadowolony pracownik to przecież dużo lepsza wydajność i efektywność, co jednoznacznie przekłada się na wysokie wyniki pracy. Skontaktuj się z naszą firmą, doradzimy Ci w wyborze i przedstawimy wszystkie pozytywne aspekty coachingu.