Godziny pracy Pon - Sob 09:00-18:00
Email info@hrl.pl

Elektroniczna archiwizacja dokumentacji firmowej

Jesteśmy firmą, która zajmuje się skanowaniem i zarządzaniem dokumentacji. Dzięki nam masz dużo więcej miejsca na biznes. Z nami skanowanie i digitalizacja danych w wersji to ekspresowa zamiana tradycyjnych dokumentów firmowych na pliki w formie elektronicznej z zachowaniem najwyższych standardów poufności informacji. Przejmujemy wszelkie obowiązki związane z digitalizacją do tego oferujemy kompleksowe usługi sprofilowane do realnych potrzeb i indywidualnych preferencji, dlatego:

– Przed każdą pracą analizujemy potrzeby biznesowe oraz ustalamy szczegółowy harmonogram działań.

– Digitalizujemy wszelkiej maści dokumenty z dbałością o najwyższe standardy bezpieczeństwa danych przy tym, zapewniamy gwarancję profesjonalnego wsparcie logistycznego.

Tylko u nas digitalizacja danych wraz z pakietem korzyści biznesowych – dzięki naszej firmie będziesz mieć więcej miejsca w archiwach, szybki dostęp do dokumentów i bezpieczeństwo swoich danych przed utratą.

Skanowanie i digitalizacja danych oraz dokumentów firmowych – co zapewnia?

  1. Znacznie więcej przestrzeni użytkowej i odpowiedni porządek w magazynach i biurach.
  2. Wysoką efektywność pracy wraz z szybszym i łatwiejszym dostępem do dokumentów zgromadzonych w elektronicznym archiwum.
  3. Bardzo łatwe generowanie plików w dowolnym formacie oraz bezpieczeństwo poufnych informacji.

Nasza oferta związana z digitalizacją dokumentów:

– Zakres naszych kompleksowych usług obejmuje: archiwizację dokumentów, przygotowanie dokumentów do skanowania, w tym m.in.: wyjęcie z pudeł lub koszulek, usunięcie zszywek i adnotacja oraz wyprostowanie dokumentów i ich skanowanie, czyli utworzenie obrazów dokumentów z dokumentów papierowych w wersji – jedno lub dwustronnej z opcją usuwania niezadrukowanych stron.

– Oferta obejmuje także zakres obowiązków związanych z obsługą obrazów czarno-białych, kolorowych i w odcieniach szarości z różną rozdzielczością i różnych formatów plików typu: tiff, jpg, pdf, itp.

– Indeksowanie i opisywanie obrazów dokumentów wymaganymi informacjami, które mogą być pozyskiwane: z treści dokumentu w sposób automatyczny i kontekstowy oraz automatyczny na podstawie dowolnej frazy lub konkretnego wyrazu.

Tylko u nas istnieje możliwość rozpoznawania całej treści dokumentu w celu utworzenia dowolnych struktur oraz odwzorowania i ułożenia dokumentów w segregatorze.

Tworzymy bazy danych, oczywiście z możliwością bieżącej aktualizacji oraz elastycznej rozbudowy systemu. Zajmujemy się tworzeniem danych wynikowych na podstawie zeskanowanych i zaindeksowanych dokumentów.

Z kolei zasilanie systemów zewnętrznych i tworzenie archiwum elektronicznego na podstawie zeskanowanych i zindeksowanych dokumentów to kolejny punkt naszej oferty.

Backup danych online 

  1. Korzyści: odzyskasz pliki nawet po stracie komputera, bardzo prostota obsługa, dane dostępne 24/7 oraz zapewnione pełne szyfrowanie poufnych danych czy też dokumentów.
  2. Instrukcję obsługi, jak to wygląda w praktyce: backup online to przede wszystkim dane, które mają być zabezpieczone. Do tego celu są odpowiednio pakowane i szyfrowane na Twoim komputerze, a następnie przesłane na zdalny serwer backupów poprzez bezpieczny protokół SSL, podobnie jak w bankowości internetowej. Dane te, są w pełni profesjonalny sposób składowane w bezpiecznym miejscu, a dostęp do nich może mieć jedynie znający hasło deszyfrujące użytkownik, który utworzył backup.
  3. Można go mieć na próbę: system backup online można wypróbować całkowicie za darmo przez xx dni, i sprawdzić, jak łatwo możesz chronić dane z Twojego komputera!

Jak funkcjonuje backup online:

Backup to nic innego jak podstawowa i w pełni automatyczna ochrona danych. A te z kolei, są w odpowiedni sposób zabezpieczone, poprzez spakowanie i zaszyfrowanie na Twoim komputerze. Dane tutaj są szyfrowane algorytmem typu – AES 256 bitów. Tego samego algorytmu używają m.in. federalne agencje w Stanach Zjednoczonych.

Nie ma tu żadnych przesłanek o złamaniu tego rodzaju zabezpieczenia, gdyż dane są szyfrowane jeszcze w Twoim komputerze, zatem gdybyś zgubił hasło użyte do szyfrowania danych – nikt nie będzie w stanie się włamać.

Realizowane przez nas usługi obejmują:

Odbieranie dokumentów ze wskazanej lokalizacji i przygotowywanie spisów zdawczo-odbiorczych oraz rejestrację przejętego zasobu.

– Zajmujemy się także długoterminowym przechowywaniem dokumentów na tradycyjnych nośnikach danych. Realizujemy także wypożyczenia oryginałów dokumentów na życzenie Klienta, poprzez funkcję zamawiania dokumentów.

Dostarczamy zrzuty obrazów zamówionych dokumentów, bezpośrednio do systemu elektronicznej archiwizacji dokumentów.

Tutaj zaznaczmy, że nasza firma realizuje takie projekty jak – szkolenia. Bardzo chętnie dzielimy się z naszymi Klientami nie tylko wiedzą ale wymianą najlepszych praktyk.

Realizujemy szkolenia dla użytkowników systemu HRL z zakresu obsługi dostarczonych i przygotowanych funkcji systemu, te z kolei są realizowane bezpośrednio dla użytkowników lub w przypadku większych projektów dla trenerów wewnętrznych Klienta.

Nasze szkolenia z zakresu definiowania, tworzenia i implementacji są procesami biznesowymi w danym module. Prowadzimy też szkolenia dla administratorów z zakresu konfiguracji, zarządzania strukturą i uprawnieniami w systemie. Tworzymy szkolenia dla developerów z zakresu wykorzystania firmy Akta do realizowania wewnętrznych projektów integracyjnych oraz budowania indywidualnych funkcji dla systemu.