Godziny pracy Pon - Sob 09:00-18:00
Email info@hrl.pl Zadzwoń +48 530302022

Niszczenie dokumentacji

Oferujemy niszczenie niepotrzebnej dokumentacji firmowej

Nasza firma HRL – już od ponad 15 lat świadczy takie usługi jak: przechowywanie i niszczenie dokumentacji, porządkowanie i archiwizacje dokumentów. W naszej codziennej pracy opieramy się przede wszystkim na sprawdzonych procedurach, a wyznacznikami naszej aktywności są wysokie normy etyczne oraz uczciwa konkurencja. Tylko u nas realizowane niszczenie dokumentacji odbywa się z zachowaniem całkowitej ochrony danych osobowych. Z kolei nasz zespół tworzą sami wykwalifikowani fachowcy. Warto pamiętać, że łącząc aktywność z zakresu ekonomii oraz ekologii, chronimy i dbamy o środowisko naturalne a wszelkie odpady z naszej działalności poddawane są recyklingowi.

Niszczenie dokumentów z archiwum zakładowego:

Widząc popularność potrzeb naszych klientów, stworzyliśmy usługę profesjonalnego niszczenia dokumentów, pozwalającą na szybkie bezpieczne i tanie pozbywanie się zbytecznych dokumentów, które zawierają cenne informacje.

Niszczenie dokumentacji to:

– W pełni profesjonalne dostarczanie pojemników bankowych, oraz plomb do miejsca odbioru a na życzenie klienta pakowanie dokumentów do pojemników.

– Profesjonalny odbiór zaplombowanych pojemników – w tym transport i konwój do niszczarni.

– Zniszczenie dokumentów na profesjonalnych maszynach spełniających normy prawne.

– Monitorowanie procesu niszczenia wraz z wystawieniem odpowiedniego certyfikatu.

Nasza firma proponuje także kilka rozwiązań kompleksowej obsługi archiwów:

  1. Archiwizacja typowa – czyli archiwizacja, która polega na uporządkowaniu każdego archiwum zakładowego na podstawie obowiązujących w naszym kraju przepisów.
  2. Archiwizacja standardowa – polega ona przede wszystkim na cyklicznym wykonywaniu porządków w archiwum zakładowym oczywiście w ustalonych terminach. W tym przypadku podejmujemy czynności archiwizacyjne zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem.

Uporządkowując dokumenty zakładowo-archiwalne wykonujemy następujące czynności:

– Segregujemy akta na zespoły i komórki organizacyjne, kolejno kwalifikujemy i układamy je według akt kat. A i B wg zespołów i komórek organizacyjnych.

– Zajmujemy się opisywaniem teczek z aktami z wyszczególnieniem nazw akt, numeru teczki, roku, okresu przechowywania, kategorii akt.

– Oraz sporządzamy odpowiednią ewidencję akt w postaci spisów zdawczo-odbiorczych.

Na końcu całego procesu przekazujemy uporządkowane archiwum wyznaczonemu pracownikowi klienta oraz przekazujemy mu informacje o sposobie korzystania z porządkowanych akt.