O firmie

Marka HRL to wyspecjalizowana firma w branżach związanych z outsourcingiem kadrowo-płacowym, leasingiem pracowników, rekrutacją, przeprowadzaniem szkoleń w obszarach HR i administracji kadr i płac.

Historia firmy:
1996 r – założenie firmy i rozpoczęcie działalności,
2002 r – wdrożenie własnego systemu rekrutacji online
2005 r – uruchomienie autorskiego systemu testowania pracowników
2007 r – wdrożenie elektronicznego systemu archiwizacji dokumentacji,
2008 r – sprzedaż części firmy dot. rekrutacji online z serwisem do Presspublica Sp. z o.o. (Gazeta Rzeczpospolita),
2009 r – rozbudowa biura o archiwum akt, nowe stanowiska do obsługi kadr i płac,
2015 r – nowoczesny system elektronicznego dostępu do dokumentów przez stronę www.
Obecnie dysponujemy własnym centrum szkoleniowym, obsługi kadr i płac, z centrum archiwizacji dokumentów papierowych oraz centrum digitalizacji i wprowadzania dokumentów do elektronicznego archiwum z dostępem do akt za pośrednictwem strony www.

Najwyżej oceniane szkolenia na rynku

Prowadzimy szkolenia w naszym ośrodku. Naszymi klientami są zarówno osoby, które rozpoczynają pracę w tym obszarze, jak i te, które chcą doskonalić swoje umiejętności i poszerzać wiedzę w zakresie prowadzenia kadr i naliczania płac. Naszym klientom proponujemy szkolenia dla początkujących i średnio zaawansowanych.
W szkoleniach łączymy zaawansowany aspekt teoretyczny z praktyką pracy codziennej, zgodnie z zasadą „od ogółu do szczegółu”. Zajęcia nastawione są głównie na konkretne, praktyczne umiejętności, które przeplatane są wiedzą teoretyczną z zakresu prawa pracy i innych, tj. ubezpieczeń społecznych, zasiłków, podatków etc. Stosujemy również metodę „case study” (na każdym poziomie szkolenia), czyli omawianie różnych przypadków „ z życia wziętych”, które pozwalają na praktyczne sprawdzenie i zastosowanie zdobytej wiedzy teoretycznej.
Posiadamy własne centra archiwizacji i digitalizacji dokumentacji
Od 1996 r. obsługiwaliśmy i nadal pracujemy dla największych firm z różnych branż. Dzielimy się optymizmem, dbamy o świetne relacje, ale zawsze na pierwszym miejscu stawiamy najwyższą jakość obsługi.

  • Zapewniamy zdalny dostęp do dokumentów 24h
  • Obsługujemy kilka tysięcy osób prowadząc kadry i płace na zasadzie outsourcingu.
  • Przeprowadzamy rekrutacje oraz dostarczamy sprawdzonych pracowników.
  • Doświadczona kadra o najwyższych kwalifikacjach.
  • Doświadczenie zdobyte przez wiele lat w prowadzeniu serwisu outsourcingowego, praca nad tysiącami dokumentów oraz bezsprzeczna znajomość obowiązującego prawa pracy, przepisów dotyczących ubezpieczeń społecznych i zasad rozliczania podatku od osób fizycznych to gwarancja sprawnej, efektywnej i bezpiecznej realizacji usługi.
  • Komfortowe warunki pracy i kontaktu z klientem
  • Każdy klient otrzymuje dedykowaną osobę do rozliczeń oraz osobną stalową szafę (zabezpieczanie przed dostępem osób postronnych, pożarem i włamaniem).

Potencjał ludzki stanowią wykwalifikowani doradcy personalni, prawnicy, specjaliści z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, specjaliści HR, psychologowie, mentorzy.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu z powodzeniem łączymy kompetencje z zakresu, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz doradztwa podatkowego ze znajomością procesów i narzędzi outsourcingu.
Pracujemy w przyjaznej atmosferze. Nasi specjaliści to fachowcy z długoletnim doświadczeniem.

Napisz do nas: